دریافت ۱۴ میلیارد ریال ذکات از گندم کاران


هشترود نیوز،

رئیس کمیته امداد شهرستان هشترود گفت: کمیته امداد شهرستان هشترود سال گذشته مبلغ ۱۴ میلیارد ریال از گندم کاران ذکات دریافت کرده است.

به گزارش خبرنگار هشترود نیوز، شهرام آسیابی بعد از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران که در محل کمیته امداد برگزار شد، افزود: در سال جاری و تا کنون مبلغی بالغ بر ۴ میلیارد ریال و ۵ تن گندم از گندم کاران هشترودی ذکات در یافت شده است و همچنان این روند ادامه دارد.

وی گفت: کمیته امداد شهرستان هشترود در چهار ماهه نخست سال جاری در حوزه مشارکتهای مردمی در استان آذربایجان شرقی رتبه سوم را دارد.

وی یادآور شد: در حوزه اشتغال مبلغی بالغ بر ۴ میلیارد و ۷ صد میلیون ریال وام به افراد تحت پوشش داده ایم که این میزان صد در صد اعتبار تعیین شده برای کمیته امداد این شهرستان می باشد.

وی خاطر نشان کرد: ۱۱ باب ساختمان در قالب طرح “مسکن محرومین” توسط کمیته امداد و به دست سپاه در حال ساخت می باشد که برخی از آنها آماده تحویل هستند.

وی با اشاره به اینکه تعداد ۳۳۰ نفر دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد هشترود هستند، افزود: از کلیه خیرین محترم خواهشمندیم تا با توجه به نزدیکی ایام بازگشایی مدارس مثل گذشته دستگیر ما باشند.

وی در پایان از کلیه خیرین خواست تا در صورت امکان گوسفندان قربانی را که می خواهند خیارات کنند در اختیار کمیته امداد قرار دهند تا این اداره گوشتهای اعطایی را به دست خانواده های نیازمند برساند.

گفتنیست در پایان این نشست از خبرنگاران تجلیل شد.

هشترود نیوز رسانه مستقل

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در یکشنبه, 20 مرداد 1398 ساعت 6:32 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.