فرماندار هشترود اهم برنامه های جشنواره ماهی گیری را تشریح کرد

هشترود نیوز،

امین امینیان بعد از ظهر امروز دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران اهم برنامه های جشنواره ” ماهی گیری با قلاب هشترود ” را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار هشترود نیوز، وی در تشریح برنامه های جشنواره ماهی گیری با قلاب هشترود، گفت: جشنواره ساعت ۱۶ بعد از ظهر روز پنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۸ با افتتاح غرفه های محصولات بومی محلی و توانمندی های شهرستان هشترود و فروش همزمان محصولات ارائه شده و پخت انواغ غذاهای سنتی و ماهی آغاز می شود.

وی در ادامه افزود: جشنواره با شروع بازی های هوایی شامل پرواز پارا موتور تک نفره، پاراتراکت، پرواز هواپیما و هلی کوپتر مدل و هلی شات ادامه می یابد.

امینیان گفت: بعد از برنامه های فوق در همان روز ورزشهای آبی قایق رانی و جت اسکی انجام می شود و همزمان مسابقه بادبادک پرانی داریم.

وی گفت: در پایان همان روز با تاریک شدن هوا برنامه نور افشانی و فشفشه پرانی خواهیم داشت.

وی خاطر نشان کرد: تمامی امکانات رفاهی و بهداشتی برای مدعوین و خانواده های آنان در محل برگزاری فراهم شده است و اکیپ استقبال از صبح همان روز برای راهنمایی و استقبال از مدعوین در محل برگزاری حضور خواهند داشت.

وی یاد آور شد: تمامی مسیرهای منتهی به محل برگزاری جشنواره توسط تابلو ها و بنر ها مشخص شده است تا مدعوین و شرکت کننده ها برای حضور در جشنواره سردرگم نباشند.

فرماندار هشترود افزود: سعیمان بر آن است تا اینترنت را در محل برگزاری تقویت کنیم تا مردم از لحاظ استفاده از اینترنت دچار مشکل نشوند.

امینیان گفت: ساعت ۹ صبح روز جمعه ۲۴ خرداد مسابقه ماهی گیری با قلاب با حضور ۱۵۰ ماهی گیر حرفه ای آغاز و تا ساعت ۱۶ بعد از ظهر ادامه می یابد.

وی افزود: غرفه های محصولات بومی محلی و توانمندی ها  و فروش محصولات ارائه شده و پخت انواغ غذاهای سنتی و مسابقه آشپزی و ماهی در همان روز دایر خواهد بود همچنین بازی های خیابانی شامل شطرنج، پرتاب حلقه، دارت، ضربه به هدف، مارپله انسانی، ایستگاه های تفریحی اعصاب سنج، غرفه های نقاشی کودکان و بازی های فکری انجام می شود.

وی متذکر شد: بازی های محلی شامل کشتی آشرما، گیش قاپدی، چوب کشی، یه قل دو قل، هفت سنگ و طنابکشی و همچنین بازی های هوایی شامل پرواز پارا موتور تک نفره، پاراتراکت، پرواز هواپیما و هلی کوپتر مدل و هلی شات ورزشهای آبی قایق رانی و جت اسکی را روز جمعه برگزار می کنیم.

وی در پایان افزود: اختتامیه جشنواره ساعت ۱۸ عصر همان روز با سخنرانی استاندار استان آذربایجان شرقی یا معاون ایشان و همچنین با اجرای برنامه نور افشانی، فشفشه و بادبادک پرانی آغاز می شود و برنامه های شعر خوانی، اهدای جوایز و موسیقی برنامه هایی هستند که در اختتامیه اجرا می شوند.

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در دوشنبه, 20 خرداد 1398 ساعت 7:12 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.