روستاهای هشترود برای استقبال از گردشگران آماده هستند

هشترود نیوز،

بخشدار مرکزی شهرستان هشترود گفت: با تمهیدات لازمی که انجام شده است سعی خواهیم کرد تا میهمانان محترم سفر خوب و خاطره انگیزی به شهرستان هشترود داشته باشند.

رقیه زارعی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار هشترود نیوز، گفت: در راستای استقبال هر چه بهتر از مهمانان نوروزی با دهیاران و شوراها نسبت به آراستگی سیما و منظره روستاها هماهنگی هایی انجام شده است تا میزبانی خوب برای گردشگران، مسافران و میهمانان نوروزی باشیم.

وی افزود: در این راستا معابر سطح روستاها اللخصوص ورودی و خروجی آنها پاکسازی و ساماندهی شده است.
وی خاطر نشان کرد: با هماهنگی که با اداره اوقاف انجام شده است مساجد روستاها جهت استراحت و انجام فریضه نماز برای مسافران در ایام نوروز فراهم خواهد بود به طوری که در صورت وقوع شرایط نا مساعد جوی مسافران در راه مانده در این مکانها اسکان داده شوند.

بخشدار مرکزی هشترود گفت: به مکانها و فضاهای گردشگری و همچنین محور مواصلاتی آنها در روستاهای گردشگری رسیدگی شده است.

وی با اشاره به مناسب سازی ورودی های شهر، افزود: در دو طرف ورودی شهر (روستای خورجستان و علی آباد علیا) و همچنین روستاهای بزرگ سفره های هفت سین بر پا می شود.

زارعی گفت: با همکاری و هماهنگی دهیاران، اداره هلال احمر، میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین مسئولین جایگاه های سوخت، چادر راهنمای مسافران و همچنین سفره هفت سین در مجتمع بین راهی روستاهای تارقلی، قویونقشلاقی، جایگاه سوخت آفتاب و مهتاب برقرار می شود.

وی در ادامه از ادارات مربوطه درخواست کرد تا جهت لکه گیری و بهسازی راه های روستایی و همچنین ارائه خدمات هر چه بهتر به مسافران نوروزی اقدامات لازم را انجام دهند.

وی همچنین در پایان از تمامی مسئولین ادارات، اقشار مختلف مردم، فرهنگیان، دانش آموزان، دهیاران، اعضای شورای اسلامی، کارکنان شبکه بهداشت، اصحاب رسانه و اللخصوص فرمانداری و معاون فرمانداری به جهت تدابیر و اهتمام ویژه در جهت پاسداشت و مشارکت در پاکسازی عمومی سطح شهر، روستاها و زباله گاه این شهرستان مشارکت کردند، تقدیر و تشکر نمود.

پایان/
تهیه خبر: علی اسکندرپور

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در پنج شنبه, 16 اسفند 1397 ساعت 11:34 ق.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.