کارخانه فولاد با قابلیت اشتغال زایی برای ۳۵۰۰ نفر در شهرستان هشترود احداث می شود


فرماندار شهرستان هشترود گفت: این کارخانه با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با اعتبار بالغ بر ۱۱ هزار میلیارد ریال بزرودی در این شهرستان کلنگ زنی می شود.
به گزارش خبرنگار هشترود نیوز، امین امینیان در نشست خبری عصر یکشنبه که به مناسبت دهه فجر و در محل دفتر فرماندار برگزار شد، افزود: این کارخانه در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار واقع در شهرک صنعتی پرفسور هشترودی کلنگ زنی و احداث خواهد شد که تجهیزات مورد نظر این کارخانه با مبلغی در حدود ۶۰ میلیون یورو از کشور هندوستان تامین می شود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار هشترود نیوز مبنی بر وضعیت سد سهند این شهرستان، گفت: در خصوص سد سهند هیچگونه مشکلی نداریم بطوری که سال آینده ۷۷۵۰ هکتار از اراضی باقی مانده زیر کشت آب خواهند رفت.

فرماندار هشترود در پاسخ به دیگر سوال خبرنگار هشترود نیوز در خصوص سرمایه گذار پل معلق قلعه زهاک این شهرستان، گفت: سرمایه گذاران مورد نظر همچنان برای سرمایه گذاری در این خصوص بر سر حرف خود هستند و ۵۰ در صد سرمایه گذاری را بر عهده می گیرند و ۵۰ در صد مابقی نیز بر عهده ما می باشد تا تامین اعتبار نماییم.

امینیان در خصوص احداث مجتمع فرهنگی در این شهرستان گفت: مجتمع فرهنگی یکی از مطالبات دیرینه مردم و فرهنگ دوستان این شهرستان می باشد که با پیگیری های انجام شده قرار است تا در زمینی جنب دانشگاه پیام نور این شهرستان کلنگ زنی و احداث گردد.

وی در پایان از راه ‌اندازی واحد تولید حلال ‌های صنعتی ارکان پارس هشترود خبر داد و افزود: مشکلات زیست محیطی این واحد تولیدی حل شده و قرار است در دهه فجر امسال با هزینه بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری برسد.

هشترود نیوز رسانه مستق

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در دوشنبه, 15 بهمن 1397 ساعت 10:07 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.