شهرستان هشترود از لحاظ زیر ساختها جزو شهرستانهای کم برخوردار استان می باشد


فرماندار شهرستان هشترود، گفت: دید اقتصادی و کسب سود و منفعت به ایجاد زیر ساختها از عوامل مهم در عقب ماندگی این شهرستان در این امر می باشد.

به گزارش خبرنگار هشترود نیوز، امین امینیان در جلسه کمیته فن آوری و نو آوری شهرستان هشترود که صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، افزود: تا زمانی که دید صرفا اقتصادی با رویکرد کسب سود و منفعت به ایجاد زیر ساختها داشته باشیم نه راه روستایی، نه گاز، نه برق، نه مخابرات و آب نخواهیم داشت.

وی خاطر نشان کرد: جهت تسهیل و مرتفع سازی در این مقوله سعی مان بر این خواهد بود تا از طریق اداره کل زیر ساختها مسائل و مشکلات موجود در این حوزه در سطح شهرستان، اقداماتی انجام دهیم.

امینیان گفت: متاسفانه در حوزه مخابرات کمبودها قابل توجه و قابل لمس هست و مشکلات از گذشته تا کنون انباشته شده و در حال حاضر با انبوهی از مشکلات روبرو هستیم.

وی افزود: آنتن دهی تلفن های همراه در شهرستان هشترود ضعیف و در برخی وجود ندارد به طوری که خود ما نیز این مشکل را در برنامه های خود در روستاها تجربه کرده ایم.

وی یاد آور شد: بد تر از همه بحث مدیریت در مخابرات هست که به دلیل تعدد مسئولیتها، به دلیل عدم قبولی مسئولیتها توسط آنها حل مسائل و مشکلات در بلاتکلیفی می ماند.

رئیس‌ دانشگاه پیام نور مرکز هشترود نیز در این جلسه، گفت: وام تعیین شده برای مخترعین تسریع و تسهیل گردد.

دکتر اسکندر شیرازی: تناقضات موجود بین ادارات و بانکها در روند اعطای وام به مخترعین اخلال وارد می کند.

همچنین رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان هشترود خواستار نصب دکل مخابراتی جهت آنتن دهی تلفن های همراه در محدوده قلعه زهاک هشترود شد.

پایان/

هشترود نیوز رسانه مستقل

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در جمعه, 12 بهمن 1397 ساعت 6:31 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.