افسردگی، طلاق و نزاع و درگیری مهم ترین آسیب های گریبانگیر مردم هشترود است


فرماندار هشترود گفت: مهم ترین آسیب های اجتماعی در کشور ما اعتیاد، طلاق، فساد، حاشیه نشینی و کودکان کار می باشد و در شهرستان ما بنابر آمار دریافتی طلاق، نزاع و درگیری و افسردگی در صدر آسیب های اجتماعی قرار دارند.

به گزارش خبرنگار هشترود نیوز، امین امینیان در جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی شهرستان هشترود که صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، افزود: دیدگاه غلطی که اکثر ما در برخورد با آسیب های فرهنگی و اجتماعی از جمله نزاع و درگیری با آن روبرو هستیم این است که دنبال مشکل اصلی نزاع ها هستیم در حالی که علت ها و عوامل آن مانند زنجیری در هم تنیده هستند.

_ یکی از عوامل ایجاد آسیب های اجتماعی در جامعه نبود و یا کمبود تفریح مناسب هست که بنده در شهرستان هشترود اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، کتاب خانه های عمومی و شهرداری را در این راستا مسئول میدانم.

_ باید نسبت ضریب تاثیر گذاری علل و عوامل آسیب های اجتماعی در یکدیگر مطالعه و تحقیق شده و آسیب شناسی شوند.

_ سرمایه گذاری اقتصادی در بستر مفید فرهنگی و اجتماعی انجام می شود.

_ جامعه مجازی یک فرصت برای آموزش و تربیت نسل جدید هست. زیرا خواه ناخواه ۷۰ یا ۸۰ درصد فرزندانمان در جامعه مجازی حضور دارند. ما اگر مشکل فرزندانمان را در همین جامعه مجازی حل نکنیم، کجا می توانیم این امر را انجام دهیم؟

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در پنج شنبه, 29 آذر 1397 ساعت 12:18 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.