هشترود نیوز هشت ساله شد

اولین سایت خبری شهرستان هشترود هشتمین سال فعالیت خود را شروع کرد

هشترود نیوز،

به یقین خبر و خبر رسانی جزو اولین مولفه های انعکاس مسائل و مشکلات در جامعه می باشد که پرداخت حرفه ای و هوشمندانه به آن ضمن مرتفع سازی آنها دریچه های جدیدی را برای رشدو شکوفایی جامعه می گشاید.
 
شهرستان هشترود با وجود پتانسیل عظیم در بخش های کشاورزی، معدن و گردشگری نیاز به وحدت بین اقشار مختلف مردم و مسئولین، مدیریت هوشمندانه و کار آمد و همچنین دیدگاهی مدرن  در راستای شکوفایی پتانسیلهای یاد شده دارد.

بدون شک عرصه خبر رسانی می تواند یکی از عوامل ایجاد کننده بستر مناسب برای تعامل سازنده بین مردم، مسئولین و سرمایه گذاران باشد. که لازمه آن تعهد به حرفه، عرق به وطن و رعایت اخلاق توسط خبرنگار هست.

سایت خبر هشترود نیوز با رویکرد جدید (عدم وابستگی به هیچ سازمان یا حزب سیاسی)  در عرصه خبر رسانی سعی در رعایت این پیش نیازها دارد تا بتواند گامی هرچند در این راستا برداشته و برای شهرستان و عرصه خبرنگاری ادای دین نماید.

هشتمین سالروز شروع فعالیت سایت خبری هشترود نیوز در حالی آغاز می شود که وجود مشکلات عدیده کمی و کیفی نتوانسته زره ای از عظم و اراده عوامل آن در خدمت رسانی را بکاهد و خدمت به میهن با فعالیت در عرصه خبررسانی را همچنان رویکرد کارساز خود می داند.

یا حق

علی اسکندرپور (مدیرمسئول و سردبیر سایت خبر هشترود نیوز)

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در جمعه, 23 آذر 1397 ساعت 12:52 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.