دهیاران هرگونه تبلیغات کاندیداهای احتمالی مجلس را گزارش کنند

هشترود نیوز،

بخشدار بخش مرکزی شهرستان هشترود گفت: دهیاران نقطه اتصال روستائیان با مسئولین هستند و اگر این ارتباط قوی باشد توسعه روستاها سریعتر انجام می پذیرد.

به گزارش خبرنگار هشترود نیوز، رقیه زارع در همایش دهیاران شهرستان هشترود که صبح امروز با حضور جمعی از دهیاران این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، افزود: دهیاران باید با اهالی روستاها و بخشداری هماهنگ باشند و با تعامل سازنده با دستگاه های اجرای موجب توسعه و عمران روستاها شوند.

_ دستگاه های خدمات رسان در راستای خدمت به روستائیان بیش از پیش عمل کنند.

_ دهیاران باید نظارت دقیق بر ساخت و سازها در روستاها (که موجب تغییر در بافت روستاها می شوند)، داشته باشند و آن را کتبا به بخشداری گزارش کنند و از برخورد مستقیم خودداری نمایند.

_ مشکل اساسی در روستاها ” اشتغال” می باشد که توسعه “اشتغال روستایی” مهم ترین راهکار جهت رفع آن است و در این راستا از دهیاران و روستائیان عزیز در خواست می شود ضمن همکاری و هماهنگی کامل با سرمایه گذاران، ما را در رفع هرچه بهتر معزل بیکاری یاری رسانند.

_ با توجه به پیش رو بودن فصل زمستان از دهیاران انتظار می رود کلیه امکانات روستاها را برای مقابله با برف،کولاک، یخبندان و راهبندان آماده کنند و همچنین جهت اسکان مسافران در راه مانده تمهیدات لازم را انجام دهند.

_ مردم ولی نعمتان ما هستند و هرگونه کم کاری در راستای خدمت به آنها قابل قبول نیست.

پایان/
تهیه و تنظیم خبر: علی اسکندرپور

 

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در چهارشنبه, 14 آذر 1397 ساعت 1:30 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.