هشترود میزبان تیم ملی بدمینتون هست

هشترود نیوز،

رئیس اداره ورزش و جوانان هشترود گفت: شهرستان هشترود از اول آبان به مدت یک هفته میزبان تیم ملی بدمینتون زیر ۱۷ سال هست.

به گزارش خبرنگار هشترود نیوز، حجت حسین پور صبح امروز در نشست خبری با جمعی از خبرنگاران، افزود: این میزبانی به مدت یک هفته از اول آبان انجام خواهد شد و اداره ورزش و جوانان سعی خواهد کرد تا از عزیزان بدمینتون کار به طور شایسته استقبال کند. چرا که در آینده قصد داریم تا این شهرستان را به قطب بدمینتون استان آذربایجان شرقی تبدیل کنیم.

وی گفت: به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش ۶۰ مورد برنامه در این راستا خواهیم داشت که از آنجمله افتتاح باشگاه بدنسازی در بخش نظرکهریزی با کمک ۱۳۰ میلیون تومانی وام خود اشتغالی اداره ورزش و جوانان، افتتاح خانه ورزش روستایی در روستای ذوالبین با هزینه ۲۰ میلیون تومان کمک مالی تربیت بدنی،و انواع همایش های ورزشی خواهد بود.

وی در خصوص سوال خبرنگار هشترود نیوز مبنی بر روند بازسازی تنها استخر شهرستان هشترود گفت: برای روند باز سازی تنها استخر سرپوشیده هشترود ابتدا مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده بود که متاسفانه عمق خرابی ها از آنچه پیش بینی شده بود بالا تر بود که با نظر کارشناسان ۷۵۰ میلیون تومان دیگر نیز جهت بازسازی این استخر در نظر گرفته شد که پیش بینی ما این بود که این مبلغ کم است و با توجه به وضعیت اقتصادی پیش آمده این مبلغ کفاف نکرد. با این حال مبلغ یک میلیارد اعتبار جهت این امر در نظر گرفته شده است که به مناقصه گذاشته شده و منتظر هستیم تا پاکت های پیشنهادی شرکت ها باز شود تا این بازسازی ادامه یابد.

پایان/

هشترود نیوز رسانه مستقل
@hashtroodnews

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در سه شنبه, 24 مهر 1397 ساعت 4:24 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.