آینده کشور در گرو آموزش و پرورشی پویا هست

هشترود نیوز،

فرماندار شهرستان هشترود گفت: آموزش و پرورش کلید پرورش دانش آموزان برای آینده است و اگر آموزش پرورش در رسالت خود عالی عمل کند آینده ای درخشان در انتظار کشور خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از هشترود، امین امینیان در مراسم بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید که صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین این شهرستان در مدرسه نمونه دولتی شهید حیدری موسوی برگزار شد،افزود: امروزه رسالت آموزش و پرورش تنها آموزش مطالب علمی نیست بلکه آموزش چگونه آموختن است.

وی خاطر نشان کرد: با شروع مهر ، عدالت خواهی و آزادی در کشور تداوم می یابد.

وی یاد آور شد: مدرسه خانه همه ملت ایران است و راه رسیدن به هدف از این مدرسه می گذرد.

فرماندار هشترود گفت: معلم ها نیازمند زندگی عزت مندانه هستند تا بتوانند تمام توان خود را در راستای پرورش دانش آموزان بگزارند و کیفیت آموزش و پرورش به کیفیت معلمانش وابسته است و ما باید کاری کنیم معلمان بجز دغدغه آموزش دانش آموزان دغدغه دیگری نداشته باشند.

امینیان گفت: در جهان امروزی رسالت آموزش و پرورش، آموزش چگونه با هم زیستن است. دانش آموزان باید کار مشارکتی و خلاق و پرسشگری را یاد بگیرند چرا که ما در این حوزه کمبود های زیادی داریم.

وی گفت: در دفاع مقدس مردم از ناموس و کیان خود دفاع کردند تا درس عبرتی باشد برای جهانیان تا دیگر فکر تجاوز نظامی به کشور عزیزمان را از فکر خود بیرون کنند.

 

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 11:56 ق.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.