کشف ۳۸ قبضه سلاح شکاری غیر مجاز در هشترود

هشترود نیوز،

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان هشترود گفت: در عملیاتی مشترک بین نیروی انتظامی شهرستان هشترود و شهرستان چاراویماق ۷۶ قبضه سلاح شکاری و یک دستگاه خودرو از قاچاقچیان سلاح، کشف و ضبط شد و تحویل مقامات قضایی شد که از این مقدار ۳۸ قبضه سلاح مربوط به حوزه استحفاظی شهرستان هشترود بوده است.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از هشترود، عباس گل تپه صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران هشترود که به مناسبت روز خبرنگار در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان برگزار شد، افزود: جزو افتخارات آذربایجان شرقی هست که در اختشاشات اخیر حضور نداشتند و فراخوانهای اخیر کار معاندین نظام بوده است.

وی همچنین از کشف ۲۸۰ گرم شیشه از سوداگران مواد مخدر خبر داد و افزود: این مقدار مواد مخدر همراه با یک دستگاه خودرو و افراد دستگیر شده تحویل مقامات قضایی شدند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار خبرآنلاین مبنی بر اینکه برخورد نیروی انتظامی با سوداگران مواد مخدر که اکثرا محل معامله شان حتی برای مردم مشخص است، به چه صورت می باشد، گفت: در برخورد با سوداگران مواد مخدر مماشات نداریم و تلاشمان را مضاعف خواهیم کرد ولی در این راستا نیازمند همکاری مردم هستیم یعنی آن کسانی که از لحاظ شرعی و انسانی احساس وظیفه می کنند اینگونه موارد را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ برای ما گزارش کنند و مطمئن باشند که ۱۱۰ مخزن السرار مردم هست.

هشترود نیوز را دنبال کنید 👇
@hashtroodnews

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در پنج شنبه, 18 مرداد 1397 ساعت 6:43 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.