تعداد ۷۴ طرح در راستای توسعه شهرستان هشترود جهت امکان سنجی آماده شده است

هشترود نیوز،

تهیه خبر: هادی اسکندرپور –

فرماندار شهرستان هشترود گفت: تعداد ۷۴ طرح در راستای توسعه شهرستان هشترود آماده شده است که در جلسات مختلف امکان سنجی هر کدام توسط کارگروه های تخصصی و کارشناسان بررسی می شود.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از هشترود، امین امینیان در جلسه شورای اداری که با حضور جمعی از مسئولین این شهرستان صبح امروز در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد ،افزود: کلیه دستگاه های شهرستان هشترود مکلف هستند تا علاوه بر طرح های ارائه شده فرصت ها ، ظرفیت ها و نکات قوت شهرستان را جهت توسعه شناسایی و منعکس نمایند.

وی از تدوین طرح امکان سنجی سیمان شهرستان خبر داد و افزود: این طرح که در میان ۴ طرح ارائه شده توسط اداره صنعت و معدن می باشد و یکی از ظرفیت های مهم این شهرستان هست.

فرماندار هشترود خاطر نشان کرد: طرح توسعه گردشگری توسط اداره میراث فرهنگی و گردشگری برای امکان سنجی تدوین شده است که نیاز هست تا بصورت جدی بیش از پیش به این مورد توجه خاصی شود.

امینیان بر لزوم ایجاد و به کار گیری شرکت های دانش بینان در هشترود تاکید کرد و افزود: شرکت های دانش بنیان می توانند با شناسایی تخصصی ظرفیت ها، فرصت ها و ارائه طرح ها جهت توسعه شهرستان و فرصت های سرمایه گذاری نقش اساسی ایفا کنند.

پایان/

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در دوشنبه, 07 خرداد 1397 ساعت 11:41 ق.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  با سلام و احترام : خبر عنوان شده در خصوص اماده بودن ۷۴ طرح در بخش های مختلف برای ارایه به سرمایه گذاران که توسط فرماندار محترم هشترود مطرح شده بود را مطالعه نمودم . به عنوان یک فعال حوزه کسب و کار و کار افرینی پیشنهاد می کنم کار گروهی از تعدادی نیروی جوان . تحصیل کرده . با انگیزه و روابط عمومی مناسب . متعهد . علاقه مند به کار . دلسوز و با پشتکار بالا تشکیل و از طریق ظرفیت اینترنت و فضای مجازی صاحبان سرمایه هشترودی الاصل ویا علاقه مند به سرمایه گذاری در هشترود را شناسایی و با کمک یک فراخوان منطقه ای . طرح ها را به همراه اطلاعات هر طرح برای ایشان ارسال و مساعدت ها و حمایت های منطقه ای و دولتی نیز برای ایشان تشریح گردد.به طور قطع و یقین و مطابق اصول سرمایه داری هر سرمایه گذاری به دنبال افزایش سرمایه و به کاراندازی و جاری سازی سرمایه خود و استفاده بهینه از منابع و دارایی های خودش می باشد . در صورتیکه جذابیت ها و اقتصادی بودن هر طرح بدرستی برای ایشان تشریح و موانع از سر راه این قشرمولد جامعه برداشته شود یقینا تمایل و گرایش به سرمایه گذاری دو چندان گردیده وبرای راه اندازی کسب و کار و کار افرینی اقدام خواهند نمود .همچنین میتوان از طریق جراید . رسانه های جمعی . اینتر نت و فضای مجازی تبلیغات گسترده و وسیعی در شهر های مجاور را با کمترین هزینه در این ارتباط ترتیب داده و با جمع اوری سرمایه های خرد و کلان .سرمایه ها را ساماندهی و سرمایه داران را ترغیب به این کار نمود . راه دیگر اینکه با برپایی سمینارها و همایش های فرصت های سرمایه گذاری و شناسایی و دعوت از سرمایه گذاران و تکریم ایشان زمینه های این کار را فراهم کرد . بدین ترتیب می توان با کمک و همدلی مردم و مسئولین شهرستان و اگاهی بخشی به مردم و تغییر نگرش و نگاه مردم به مقوله سرمایه گذاری و سرمایه داری انسان های توانمند .قابل . صاحب اندیشه . خرد مند و کاربلد را شناسایی و به کار گرفته وبا کمک ایشان ظرفیت های بالقوه را بالفعل و زمینه های اشتغال هزاران نفر جویای کار را فراهم نمود . به طور قطع اینکار با حرف و سخن عملی نمیگردد بلکه با برنامه ریزی دقیق . پیگیری مستمر و همت بالاست که نتیجه به دست می اید .
  همت بلند دار که مردان روزگار از همت بلند به جایی رسیده اند
  وبالاخره جان کلام اینکه خداوند در قران کریم می فرماید : “ان الله لا یغیر ما به قوم حتی یغیر ما با نفسهم ( الرعد -۱۱ ) ” و اینگونه است که این کار باعث رونق اقتصادی . شکوفایی . توسعه موزون و پایدار . ارتقائ سطح رفاه عمومی شهروندان . کاهش بزه و ناهنجاری های اجتمایی . افزایش امید به زندگی . جلوگیری از مهاجرت و حتی مهاجرت معکوس را نیز به دنبال داشته و از همه مهمتر رضایت خدا و قرب الهی را نیز به همراه خواهد داشت .
  فعال حوزه کسب و کار و کارشناس ارشد مهندسی مکانیک .
  فرامرز عطارزاده . ۲۰/۳/۹۷

  View Comment
نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.