واریز ۱۴۰ میلیارد ریال به حساب دهیاری ها در پنج سال اخیر

هشترود نیوز،

تهیه خبر: علی اسکندرپور-

فرماندار شهرستان هشترود گفت: طی پنج سال اخیر مبلغی حدود ۱۴۰ میلیارد ریال به حساب دهیاری های شهرستان هشترود واریز شده است که این ۷۰۰ در صد نسبت دولت قبل افزایش داشته است.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از هشترود، امین امینیان در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان هشترود که صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، افزود: طی نامه نگاری هایی که با استاندار آذربایجان شرقی انجام داده ایم پیشنهاد شده تا شاخص تخصیص اعتبار روستاها به شهرستانها تعداد روستاها و جمعیت روستا ها باشد و درخواست می شود تا نماینده محترم نیز پیگیر این امر در مجلس باشند.

وی افزود: مبلغ حدود سه میلیارد و سی صد و پنجاه میلیون ریال به حساب فرمانداری واریز شده است تا طبق دستور العمل در روستاهای فاقد دهیاری هزینه شود.

وی خاطر نشان کرد: در این راستا پروژه هایی که نگاه توسعه ای داشته باشند در الویت هستند و تاکید وزیر دولت نیز بر همین امر است.

وی با اشاره بر لزوم مشارکت مردم در طرح ها یاد آور شد: در هر پروژه ای ۵۰ درصد سهم مشارکت در دست دستگاه های دولتی بوده و مابقی اعتبارات به شرط مشارکت مردم روستاها توزیع خواهد شد.

پایان/

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397 ساعت 1:53 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.