جشنواره ماهی گیری در هشترود برگزار خواهد شد

هشترود نیوز،

تهیه خبر: علی اسکندرپور –

 

فرماندار شهرستان هشترود گفت: توسعه صنعت گردشگری در شهرستان هشترود می تواند بخش بزرگی از مشکلات اقتصادی این شهرستان را حل نماید.

 

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از هشترود، امین امینیان در جلسه کارگروه تخصصی گردشگری که صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین شهرستان هشترود در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، افزود: در دنیای کنونی صنعت گردشگری در حوزه اقتصادی تاثیر بسزایی داشته و خیلی از کشورهایی را که در بحران اقتصادی بودند را نجات داده است.

 

وی گفت: دستگاه های مربوطه باید احساس مسئولیت و احساس وظیفه کنند و بصورت عملی اقدام نمایند در غیر اینصورت جلسات این گونه خروجی نداشته و برگزاری این گونه جلسات تنها اتلاف وقت است.

 

وی برلزوم ایجاد پایگاه ملی در خصوص قلعه زهاک تاکید کرد و افزود: پایگاه ملی در خصوص قلعه زهاک  باید ایجاد شود تا در بحث تجهیز و نگهداری آن دغدغه آنچنانی نداشته باشیم.

 

امینیان خاطر نشان کرد: در راستای تجهیز زیر ساخت ها در قلعه باستانی زهاک باید هرچه زود تر سرویس بهداشتی و نماز خانه مجهز در محوطه اطراف آن احداث شود.

 

فرماندار هشترود افزود: در خصوص سرمایه گذاری در بخش گردشگری یک سرمایه گذار باید دارای اهلیت، تجربه، تخصص، توانایی  و اطلاعات داشته باشد تا بتوانیم با اطمینان و اعتماد این امر را به وی واگذار کنیم.

 

وی بر لزوم برند سازی محصولات شهرستان هشترود تاکید کرد و افزود: در راستای تبلیغ محصولات دامی و لبنی نیاز هست تا تمامی این محصولات برند سازی شده و به نام هشترود ثبت شوند و بعد از آن تحویل خریداران شوند.

 

فرماندار هشترود بر لزوم تلفیق جشنواره ها با حوزه گردشگری در این شهرستان اشاره کرد و افزود:  هر جشنواره ای که در هشترود برگزار می شود باید با حوزه گردشگری در این شهرستان  تلفیق شده  و جذب گردشگر نماید در غیر این صورت برای شهرستان فایده ی آنچنانی نخواهد داشت.

 

وی از برگزاری جشنواره ماهی گیری خبر داد و افزود: کارگروه گردشگری باید در تقویم خود برگزاری جشنواره ماهی گیری را درج نماید و انتظار می رود در اردیبهشت ماه سال آینده این جشنواره برگزار شود.

 

پایان/

 

 

 

 

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در چهارشنبه, 26 اردیبهشت 1397 ساعت 6:45 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.