روابط عمومی ها پلی میان مردم و مسئولین هستند + تصاویر

هشترود نیوز،

 

فرماندار شهرستان هشترود گفت: اگر ما از فن آوری اطلاعات و ارتباطات درست استفاده نکنیم نمی توانیم رسالت خود در این امر را انجام دهیم.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از هشترود، امین امینیان در همایش روابط عمومی های دانشگاه علوم پزشکی تبریز که صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین شهرستان هشترود و روابط عمومی های دانشگاه علوم پزشکی تبریز در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور مرکز هشترود برگزار شد، افزود: بزرگترین ثروت مندان دنیا از حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات استفاده میکنند که این اهمیت این حوزه را نشان می دهد.

وی گفت: ارتباطات اگر وجود نداشت جوامع بشری تشکیل نمی شد.

وی افزود: دنیای کنونی تحت تاثیر ارتباطات قرار دارد و این مقوله روز به روز در حال پویایی است و این امر در حال حاضر ثانیه ای هست.

وی خاطر نشان کرد: رشد روز افزون ارتباطات در دنیای کنونی یکی از مولفه های اصلی رشد توسعه در کشورها هست.

وی یاد آور شد: ما در عرصه ارتباطات رشد و توسعه چندانی نداشته ایم و جایگاه اصلی مان را نیافته ایم. در حالی که در آینده حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات یکی از عوامل درآمد زایی برای کشورها محسوب خواهد شد.

فرماندار هشترود گفت: کار روابط عمومی پلی بین سازمان و مخاطبانشان هست و اگر این ارتباط یک طرفه باشد دچار آسیب هایی خواهیم شد که تاثیر رسالت ذاتی روابط عمومی را با مشکل مواجه خواهد کرد.

امینیان تصریح کرد: اگر ارتباط بین ادارات و مردم دو سویه نباشد مشکلات مردم به مسئولین و سیاست های کلی ادارات به مردم منتقل نمی شود که اگر در برقراری این ارتباط کوشا باشیم صد در صد احساس اعتماد در مردم و احساس مسئولیت در دستگاه ها را افزایش خواهیم داد.

گفتنیست در پایان این مراسم از روابط عمومی دستگاه های اجرای شهرستان هشترود، اصحاب رسانه و روابط عمومی های دانشگاه علوم پزشکی تبریز، تجلیل بعمل آمد.

 

پایان/

 

 

 

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در سه شنبه, 25 اردیبهشت 1397 ساعت 4:22 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.