مردم از وضعیت مخابرات در شهرستان هشترود ناراضی هستند

هشترود نیوز،

فرماندار شهرستان هشترود گفت: نارضایتی نصبی مردم در خصوص خدمات رسانی و نگهداری در حوزه مخابرات در شهرستان هشترود وجود دارد.

به گزارش خبرنگار هشترود نیوز، امین امینیان در جلسه مشترک با اعضای شورای هماهنگی ICT استان آذربایجان شرقی و در حضور نماینده شهرستانهای هشترود و چاراویماق که ظهر امروز در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، افزود: طبق بررسی تطبیقی سال ۹۵ که خود شرکت مخابرات تحویل ما داده است خدمات رسانی حوزه ICT در تمام حوزه ها از شاخص استانی پایین هستیم.

امینیان گفت: در بحث نگهداری تاسیسات مخابرات کند هستیم و نیاز هست تا در این خصوص سرعت عمل داشته باشیم.

نماینده مردم شهرستانهای هشترود و چاراویماق نیز در این جلسه گفت: دولت در بخش مخابرات فوق العاده ضعیف عملکرده است .

سید حمزه امینی گفت: من با صراحت عرض میکنم ما فقط در یک روستا خط تلفن ثابت داریم. تمام تلفن های ثابت قطع هست و در صورت وجود ارتباط فقط ۲ ساعت امکان برقراری آن میسر است.

وی گفت: آمارهایی که توسط شرکت مخابرات در خصوص خدمات مخابرات در هشترود ارائه شده کاملا سوری می باشد . بیایید ببینیم آیا این آماری که داده می شود واقعا در شهرستان هشترود وجود دارد؟

وی یاد آور شد: با مردم جناحی برخورد نکنید . آنتن دهی همراه اول و ایرانسل در هشترود ضعیف است و این نشان از کم لطفی مسئولین مربوطه است.

وی خاطر نشان کرد: آمارهای ارائه شده واقعا کذایی هستند و وضعیت خدمات مخابرات اگر به همین منوال پیش برود وزیر مخابرات را استیضاح خواهم کرد.

پایان/

هشترود نیوز را دنبال کنید
@hashtroodnews

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در دوشنبه, 10 اردیبهشت 1397 ساعت 8:09 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.