طرح توسعه شهرستان هشترود را با نیروی تمام انجام می دهیم

هشترود نیوز،

 

وزیر ورزش و جوانان گفت: انشالله در آینده تولید و اشتغال در شهرستان هشترود را در قالب طرح توسعه این شهرستان انجام می دهیم.

 

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از هشترود،  دکتر مسعود سلطانی فر در جلسه شورای اداری شهرستان هشترود که با حضور جمعی از مسئولین این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، افزود: با توجه به مسئولیتی که دارم و به این شهرستان آمده ام مسائل و مشکلاتی که توسط مسئولین این شهرستان گفته شد به خدمت دولت و وزرای مربوطه خواهم رساند.

 

وی گفت: اقدامات خوبی در طی چهل سال گذشته در شهرستان هشترود انجام شده همین سد سهند که کلی برای آن هزینه شده است و انشالله برای مردم این شهرستان مفید فایده واقع خواهد شد.

 

وی افزود: همکاری و وحدت مسئولین شهرستان هشترود یکی از عواملی هست که باعث پیشرفت این شهرستان می شود.

 

وزیر ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: مردم استان آذربایجان شرقی با استقبال خود از رئیس جمهور نشان دادند که همواره پشتیبان نظام و دولت محترم هستند. که این امر تلاش و اهتمام ما در جهت خدمت گذاری به مردم را بیشتر می کند.

 

سلطانی فر گفت: در حال حاضر در کشورمان با مشکلات عدیده ای روبرو هست که این فشارها هم داخلی و هم خارجی هستند که مشکل آب و خشکسالی و همچنین اشتغال جوانان از جمله این مشکلات هستند.

 

وی یاد آور شد: با این امید و هم افزایی که بین مردم و مسئولین وجود دارد انشالله با تمام توان کار خود را ادامه خواهیم داد و به امید خدا مسیر ما مسیر روشن و سریع خواهد بود.

 

وی در پایان گفت: دولت در استان آذربایجان شرقی کارنامه خوب و سربلندی داشته . خصوصا در بخش کشاورزی، گردشگری و صنعت توسعه چشمگیری داشتیم.

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در سه شنبه, 04 اردیبهشت 1397 ساعت 5:32 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.