بازدید مدیر کل اداره ورزش و جوانان از اماکن ورزشی هشترود + عکس

هشترود نیوز،

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی از اماکن ورزشی شهرستان هشترود بازدید کرده و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این اماکن قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار خبر آنلاین از هشترود، ایوب بهتاج در حاشیه این بازدید ضمن تاکید بر توجه بیش از پیش به امر ورزش و جوانان در این شهرستان، افزود: به دلیل کمبود و یا نبود برخی از زیر ساختها نباید خود را محدود کنیم و بهتر است ضمن استفاده بهینه از امکانات موجود برای تامین دیگر زیر ساختهای ضروری نیز طرح و برنامه داشته باشیم.

وی گفت: از هیات های فعال در شهرستان هشترود که در سطح ملی ورزشکار معرفی کرده اند حمایت کرده و در صورت نیاز تمامی امکانات را برای برگزاری مسابقات در سطح استانی و کشوری در این شهرستان را فراهم میکنیم.

بهتاج از آمادگی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقات جهانی موی تای در این شهرستان خبر داد و افزود: ورزش رزمی موی تای در شهرستان هشترود فعالیت خوبی دارد و از جمله دلایلی که ما را مجاب به برگزاری این سطح از مسابقات در این شهرستان می کند حضور ورزشکارانی از این شهرستان در تیم ملی این رشته ورزشی است.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: از برگزاری هرگونه کنسرت در این شهرستان در راستای ایجاد شور و نشاط در بین اقشار مختلف مردم حمایت می کنیم و در صورت نیاز در برگزاری آن نیز مشارکت میکنیم.

پایان/

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در پنج شنبه, 30 فروردین 1397 ساعت 6:27 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.