خروج از وضعیت موجود نیازمند ایجاد ظرفیت های جدید است

هشترود نیوز،

فرماندار شهرستان هشترود گفت: ایده پردازی ها باید به سمت مزیت ها و ظرفیت های شهرستان جهت گیری شوند.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از هشترود، امین امینیان در جلسه کمیته فناوری و نوآوری شهرستان هشترود که صبح امروز با حضور رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی، جمعی از مسئولین و مخترعین این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، افزود: ظرفیت های و پتانسیل های شهرستان هشترود صنعت و معدن ، کشاورزی و گردشگری هست اما این دلیل بر آن نیست که از دیگر جهات غافل شویم بلکه نیاز هست تا برای ایجاد ظرفیت های جدید تلاش کرده و ایده پردازی کنیم.

وی خاطر نشان کرد: از مسئولین محترمی که جهت تاسیس و ایجاد مرکز رشد و نوآوری شهرستان هشترود در دانشگاه پیام نور تلاش کردند نهایت تقدیر و تشکر را داریم ولی باید در نظر داشته باشیم که این عنوان صرفا استفاده نامی داشته باشد و در عمل چیزی از آن مشاهده نشود صورت خوشی ندارد.

امینیان خاطر نشان کرد: اولین گام خروج از وضعیت موجود، خارج شدن از فضای یاس و نا امیدی در سطح شهرستان است. ابتدا باید ما ایده و پیشنهاد هایی در راستای ایجاد فضای امید، نشاط و زندگی در جامعه داشته باشیم و در گام بعدی بر روی مزیت ها و ظرفیت های شهرستان متمرکز شویم.

وی در پایان گفت: موقعیت کشور ما در عرصه فنآوری و نوآوری در جهان پایین است که این نیازمند خروج از وضعیت شعار گونه موجود و ورود به فاز اجرایی و پاسخگوئی است.

پایان/

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در چهارشنبه, 22 فروردین 1397 ساعت 1:10 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.