پیام تبریک مهندس امین امینیان فرماندار شهرستان هشترود به مناسبت فرا رسیدن سال نو (۱۳۹۷)

‍هشترود نیوز،

‌💢پیام تبریک مهندس امین امینیان فرماندار شهرستان هشترود به مناسبت فرا رسیدن سال نو (۱۳۹۷)

🔷به گزارش روابط عمومی فرمانداری هشترود، امین امینیان در آستانه حلول سال جدید، در پیامی، نوروز را تبریک گفت.

‍ بنام خدا
ساقیا آمدن عید مبارک بادت
وان مواعید که کردی مرواد از یادت
🌺🌺🌺
بار دیگر بهار از راه می رسد و رویش گل و بنفشه طبیعت را فرا می گیرد ، موسیقی بهار و نمایه های آن در تازه شدن طبیعت و سرمستی گل وسبزه و چمن زاران نمایان می شود . نوروز شادمانه ترین لحظه های زندگی و زیباترین آئین ایرانی است . می توان گفت بهار نماد اعجاز خلقت هستی است که در آن طبیعت دوباره بعد از زمستانی سخت ، زنده می شود و تن پوشی از سبزی و بالندگی را بر تن می نماید .
🌸🌸🌸
یک سال هم گذشت با تمام فراز ونشیب ها ، ریزش ها و رویش ها، بهاری دیگر از راه رسید و ما نیز در ناب ترین لحظات عرفانی و در دقایق تحویل سال نو با خود و خدای خویش خلوت می گزینیم و به نجوا می نشینیم و از خالق هستی می خواهیم حال ما را دچار تحول نماید و در رحمت واسعه خویش را به روی ما بگشاید.
سال ۹۶ که مزین به شعار هوشمندانه و حکیمانه مقام معظم رهبری مبنی بر “اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال” بود رو به پایان است. سالی با  سختی‌ها و گشایش‌ها،  کامیابی‌ها و تجربه‌های تلخ و شیرین همراه بود و اینک در آستانه  آغازی  دوباره  و  نو  به نو  شدن  ایام   هستیم. در این سال دولت تدبیر و امید به پشتوانه رای مردم بزرگوار ایران بار دیگر موفق شد مسئولیت اجرایی کشور را بدست گیرد. امید که بتواند با حمایتهای رهبر فرزانه انقلاب به شعارها و برنامه های متعهد شده خود جامعه عمل به پوشاند .
به هر تقدیر برای بنده بسی توفیق حاصل شد تا در شهرستان هشترود مهد تمدن ، فرهنگ و تاریخ که دارای ظرفیتها ، قابلیتها و مزیتهای منحصر بفرد در بخش کشاورزی ، آب ، معدن و گردشگری است با مردمانی خونگرم و مهمان نواز ، طلیعه خدمتگزاری ، وحدت و همگرایی برای رسیدن به فردایی بهتر را به نظاره بنشینیم و تعهدی اخلاق مدارانه و مسئولانه را در این مسیر فراهم آوریم و با هم برای رسیدن به افق توسعه از خداوند مدد بگیریم و همت نمائیم .
نیک روشن است که توسعه پایدار فرایندی همه جانبه است که در مسیر آن همه نقش خود را باید به درستی ایفا نمایند و زنجیره وار باید مکمل هم باشند .
خوشبختانه آغاز مسئولیت اینجانب در سرزمین خوشه های طلایی مقارن شده با آغاز سالی نو که دلها حال و هوایی دیگر دارد و اسرار از عشق ، دلدادگی ، نوگرایی و تحول است .
این نکته را تاکید می نمایم که برای رسیدن به تحولات بزرگ همدلی مسئولان ، همراهی مردم و تشکل های مردم نهاد و اصحاب رسانه ، استفاده از نظرات و راهکارهای نخبگان ، تحصیل کردگان ، جامعه فرهیخته ودانشگاهی و ظرفیت بسیار بالای هشترودی های خارج شهرستان امری ضروری است که از همین جا دست یاری خود را به سوی همه عزیزان برای رسیدن به افق چشم انداز توسعه دراز می نمایم و معتقدم باید برنامه جامعه توسعه چشم انداز آن تدوین و در یک چارچوب مشخص حرکت نمود. در راستای این هدف بزرگ سال ۹۷ ، سال حمایت ، جلب و جذب سرمایه گذاری در شهرستان خواهد بود . امید که همگان در این مسیر گام بردارند تا بر جدی ترین تهدید شهرستان که همانا بالاترین  نرخ مهاجرت و بیکاری در استان است چیره گشته و روح امید وسرزندگی در کالبد این شهرستان دمیده شود.
⚡اینجانب حلول سال نو را که جلوه ای از حکمت و رحمت بی مثال و قدرت بی بدیل خداوند متعال است محضر همه شما مردم فهیم؛ با صفا، صمیمی، نجیب و وفادار شهرستان هشترود تبریک عرض نموده و امیدوارم سال نو، سالی سرشار از موفقیت و سربلندی و احسن حال برای همگان باشد.
انشاء الله

“امین امینیان”

فرماندار شهرستان هشترود
💐💐💐

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در چهارشنبه, 01 فروردین 1397 ساعت 8:20 ق.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.