عضویت در کتابخانه های عمومی هشترود کاملا رایگان است

هشترود نیوز،

رئیس اداره کتابخانه های عمومی هشترود گفت: عضویت در کتابخانه های عمومی این شهرستان کاملا رایگان بوده و عموم مردم با در دست داشتن کپی شناسنامه و یک عدد عکس می توانند ضمن عضویت، کتابهای بخش های مختلف را به امانت ببرند.

پری اسدی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرآنلاین، افزود: شهرستان هشترود در حال حاضر دارای ۵۲ هزار نسخه و ۳۱ هزار عنوان جلد کتاب در زمینه های تخصصی حقوق، ادبیات ، مدیریت ،تاریخ و جغرافیا، فلسفه و روانشناسی، مذهب، علوم کاربردی و عملی، زبان و هنر دارای ۶ هزار و دویست نفر عضو می باشد.

وی گفت: نسبت مطالعه به جمعیت در این شهرستان ۲/۱ در صد می باشد.

وی خاطر نشان کرد، در طول سال گذشته بیش از ۳ مورد مسابقه کتابخوانی، ۲ مورد مسابقه انشاء نویسی و نویسندگی، ۲ مورد مسابقه نقاشی در سطح شهرستان داشته ایم و این در حالیست که هر هفته مسابقه قصه گویی و کارگاه ادبی توسط کتابخانه های عمومی این شهرستان در محل کتابخانه ها دایر می باشد.

وی در ادامه از کوچک بودن محل کتابخانه های عمومی این شهرستان انتقاد کرد و افزود: از مسئولین این شهرستان خواستار رسیدگی جدی به این امر هستیم.

وی در پایان از عموم مردم شهرستان هشترود خواست تا در امر اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی این شهرستان در خصوص به امانت بردن این کتابها نیز حضور فعال داشته باشند.

پایان/

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در پنج شنبه, 17 اسفند 1396 ساعت 4:49 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.