لحظه خنثی سازی عامل انتحاری “پشیمان”

هشترود نیوز –

یک نوجوان عامل انتحاری «داعش» که قرار بود خود را در میان جمعیت محله بیاع بغداد و در مقابل مسجد امام حسین این منطقه منفجر کند، در آخرین لحظه خود را تسلیم نیروهای پلیس عراق کرد.

المیادین، «اُسَید برهو» ، نوجوان ۱۴ ساله و عامل انتحاری گروه تروریستی داعش ، پیش از منفجر کردن خود در منطقه « بیاع » بغداد ، خود را تسلیم نیروهای پلیس عراق کرد.

دانلود ویدئو

یکی از نیروهای پلیس عراق در مورد این عامل انتحاری داعشی گفت:  این نوجوان  “کمربند انفجاری” بسته بود و قصد انفجار خود را داشت. وی می خواست گروهی از مسلمانان را قربانی اقدام ” شوم” خود کند اما  خود را تسلیم کرده و به نیروهای امنیتی کمک نموده و به همین علت به او کمک خواهد شد.

اُسَید برهو  عامل انتحاری گروه تروریستی داعش پس از خنثی سازی کمربند انتحاری با اشاره به وضعیت پیوستن به گروه تروریستی داعش گفت:  وقتی که به عراق رسیدم خود را یکی از تروریستهایی که از سوریه فرار کرده اند ، معرفی کردم. من با گروه داعش همکاری داشتم و بنا بود به عنوان یک جنگجو و یا عامل انتحاری با تروریست ها همکاری داشته باشم. پس از آن قرار شد با بستن یک کمربند انفجاری و یا حضور در یک خودروی بمبگذاری شده ، خود را منفجر کنم. در هنگام اجرای مأموریت ، من از منفجر کردن خود منصرف شده و از خودرو پیاده شدم. راننده و یکی از دیگر از سرنشینان خودرو از این اقدام من تعجب کردند. آنها به طرف من آمدند ولی من به سمت پشت خود فرار کردم. پس از چند لحظه با تلفن همراه من تماس گرفته و مرا تهدید کردند. کمی بعد نیروهای پلیس عراق رسیدند و کمربند انفجاری مرا خنثی کردند. من اسلحه خود را تسلیم آنها کردم. من قصد دارم در صورت آزاد شدن به ترکیه بازگشته و به تحصیل خود ادامه می دهم. من دوست دارم پزشک شوم

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در سه شنبه, 09 دی 1393 ساعت 8:05 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.