اقدام غیر اخلاقی استاد شطرنج با شاگردانش

هشترود نیوز –

متهم در بازجویی‌های ماموران به ارسال تصاویر غیراخلاقی به ایمیل شاکیان اعتراف کرد

به نقل از شرق، استاد شطرنج که برای تدریس خصوصی شطرنج به منزل شاگردانش می‌رفت پس از جلب اعتماد آنها و دریافت ایمیلشان، با ارسال تصاویر غیراخلاقی سعی در برقراری ارتباط دوستانه و اخاذی از آنها را داشت که توسط پلیس فتای البرز شناسایی و دستگیر شد.

 

در پی شکایت پدر خانواده‌ای به پلیس فتای کرج مبنی بر ارسال تصاویر غیراخلاقی توسط فردی ناشناس بررسی موضوع بلافاصله در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت. ماموران در تحقیقات خود با استفاده از شیوه‌های نوین کشف جرم موفق به شناسایی فرد ارسال‌کننده ایمیل‌های غیراخلاقی شدند و او را دستگیر کردند.

 

متهم در بازجویی‌های ماموران به ارسال تصاویر غیراخلاقی به ایمیل شاکیان اعتراف کرد و گفت: نزدیک به یک‌سال پیش در یکی از آموزشگاه‌های شطرنج در استان البرز مشغول به کار شدم تا اینکه به‌دلیل مهارت در این رشته شاگردان زیادی برای ثبت‌نام به من مراجعه می‌کردند. چندنفر از آنها دخترانی بودند که بنا به پیشنهاد آنها به منزلشان می‌رفتم و به‌صورت خصوصی شطرنج تدریس می‌کردم.

 

بعد از مدتی اعتماد شاگردان و خانواده آنها را جلب کردم و نشانی ایمیل آنها را به بهانه ارسال موضوعات علمی با محتوای شطرنج گرفتم و از آن پس برای برقراری رابطه با آنها تصاویر غیراخلاقی ارسال و از آنان اخاذی نیز می‌کردم. سرهنگ «یزدان نیکنام» رییس پلیس فتای استان البرز ضمن هشدار به خانواده‌ها از آنها خواست به افراد غریبه اعتماد نکنند و به هیچ عنوان افرادی را که شناخت کافی از آنها ندارند تحت عنوان تدریس خصوصی به منزل راه ندهند.

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در چهارشنبه, 21 آبان 1393 ساعت 4:28 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.