بومی یا غیر بومی بودن مدیران یا!!!! شایسته سالاری

هشترود نیوز

خبرنگار تحلیلی هشترود نیوز-

شهرستان هشترود در برهه ای از زمان قرار گرفته که مثل بازی فوقبالی است و از دقیقه نود آن گذشته ، در وقت اضافه این بازی قرار داریم . از دست دادن هر فرصتی برای پیشرفت یعنی ادامه نابسامانی ها و محرومیتها  . انتصاب هر مسئول چه بومی و چه غیر بومی در لحظه لحظه نتیجه این بازی تاثیر خواهد داشت . شایسته سالاری توام با مدیریت استراتزی توسعه شهری . ارائه ایده های نوین و به اجرا در آوردن هر چه سریعتر و بهتر برنامه های کار ساز در توسعه شهری که قبلا هم به چند مورد آن در این وب سایت ذکر شد می تواند به شهرمان کمک کند.

همه می دانیم شهرستان هشترود این پتانسیل را دارد که توسط نیروهای خود  اداره شود و حتی این توانایی را هم دارد که مدیرانی را به سایر شهرستانها صادر کند تا نشان دهد هشترود و  هشترودی می تواند خود سرزمین خود را آباد کند.

همه ما آگاهیم که وجود مدیران غیر بومی در شهرستان مسائلی در گذشته بوجود آورده که نمی توان به سادگی از آن گذشت از جمله ثمره مدیران غیر بومی سیاسی بازی و باند گرایی است.بعلت اینکه این مدیران آگاهی در مورد شهرستان و فعالین  شهرستان و دلسوزان این سرزمین ندارند خواه ناخواه به مدیران سیاسی روی می آورند و یا از گروه و حزب خاصی خط مشی می گیرند .

همگی شاهد بر این امر بودیم که روی کار امدن مسئولین غیر بومی در گذشته چه مصیبتی بر مصیبت های هشترود افزود و رانده شدن افراد لایق و متخصص بومی بر این درد ما افزود و حال باید ما مردم هشترود با مشاوره صحیح و دخالت در عزل و نصب ها نماینده شایسته خود در مجلس شورای اسلامی را یاری کنیم که وی هم به این مشاوره و راهنمایی ها نیاز مبرم نیز دارد.

لازم به ذکر است شهرستان هشترود نیاز به تجربه ریاسات گذشته اداره ها نیز دارد . که مدیران قبلی حتما و باید با مشاوره صحیح به مدیران فعلی دین خود را به شهرستان هشترود ادا کنند.و مدیران  فعلی باید و حتما با درخواست مشاوره از مدیران قبلی در پیشبرد صحیح سکان مدیریت در جهت پیشرفت شهرمان کوشا باشند که در غیر این صورت باید شهر را به مردم واگزار کنند.

پیگیری هشترود نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در پنج شنبه, 15 تیر 1391 ساعت 2:15 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.